X
تبلیغات
رایتل
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389

اسلام آمریکایی از دیدگاه امام امت

 

               

اسلام آمریکایی واژه ای بود که برای اولین بار پیر فرزانه و بنیانگذار انقلاب خمینی کبیر(ره) در ادبیات سیاسی اسلام  وارد کرد.

در بحبوحه بحران های داخلی و خارجی که بر نظام نوپای اسلامی تحمیل میشد رهبر انقلاب ریشه بحرانی خانمان سوز را هدف گرفت و انچنان بر ریشه سیاه آن تاخت که تا سالها فتنه گران جرات علم کردن آن را نداشتند.

امام عزیز به خوبی دریافت که دشمن دانسته است که این مردم بین بی دینی و دینداری حتما و بلا شک دین داری را انتخاب میکنند اما بین دین سخت و دین آسان تمایل خیلی ها به دین آسان خواهد بود. لذا دشمن از مواجهه مستقیم با دین دست کشیدو تمام تلاش خود را برای ترویج دینی که نه سیخ را بسوزاند و نه کباب و تفسیری و قرائتی نوین از اسلام  کرد. اسلام آمریکایی.

امام به خوبی خطر را شناخت و به این اسلام وارداتی تاخت. در شرایطی که شاید خیلی ها از ورود به این بحث خودد داری میکردند و یا برایشان مهم نبود امام امت با ادبیاتی باور نکردنی آنچنان بر این اسلام وارداتی حمله کرد که تا کنون بر هیچ دشمنی نتاخته بود.

پیر مراد عاشقان با بهترین کلمات اسلام مورد پسند کاخ سیاه امریکا را معرفی کرده است:

اسلام اشرافیت، اسلام ابوسفیان، اسلام ملّاهاى کثیف دربارى، اسلام مقدس نماهاى بیشعور حوزه‏هاى علمى و دانشگاهى، اسلام ذلت و نکبت، اسلام پول و زور، اسلام فریب و سازش و اسارت، اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظلومین و پابرهنه‏ها، و در یک کلمه «اسلام امریکایى» ( صحیفه امام، ج‏21، ص81)

کلمات به کار برده شده توسط حضرت امام (ره) آنچنان گیرا است که هر کدام برای معرفی ریشه اسلام آمریکایی کافی است.

اسلام اشرافیت:

اسلام در ابتدای ظهورش بر دل های مستضعفین تابید و آنان را به استقامت در برابر اشراف رهنمون ساخت و تا زمان ریشه دواندنش در سرزمین حجاز اشراف مدام بر نهال اسلام تاختند.اما پس از شکست سخت از برده های دیروز و مسلمانان مومن امروز راه نفاق در پیش گرفتند. سالها پس از رحلت پیامبر اشراف زخم خورده از شمشیر اسلام بر منبر حضرت نشستند و اشرافیت را به رگ های جامعه اسلامی تزریق کردند.خیانت اشراف اموی و عباسی جامعه اسلامی را به پراکندگی امروزی دچار کرده است. اشرافیت در اسلام جایی ندارد و اسلامی که نماینده اش اشراف باشند اسلام راستین نیست.

اسلام ابو سفیان:

ابو سفیان ها نماینده قشر های بی ایمانی هستند که بر حاکمیت کشور های اسلامی به ناحق تکیه زده اند و جامعه اسلامی را در منجلاب فساد ها و منفعت های خانوادگی خویش فرو برده اند. اسلامی که مروجش ابو سفیان باشد از شرک خظرناک تر است.

اسلام ملای های کثیف درباری:

امام امت با تندی انقلابی خویش بر آخوند هایی که سر در آخور قدرت ها کرده اند می تازد آخوند هایی که اسلامی را ترویج میکنند که خطری برای تخت های سلطنت ملوکانه نداشته باشد. اسلامی خنثی و بی خاصیت اسلامی خلاصه شده در ظواهر خالی از شعور.اسلام تابعیت محض از سلطان بن خلیفه آل شیطان اسلام فتوای حرمت کمک به غزه، اسلام فتوای کافر بودن شیعه، اسلام فتوای مباح بودن خون شیعه، اسلام وهابیون درباری

اسلام مقدس نماهای بی شعور حوزه های علمی و دانشگاهی:

اسلامی که علمایش برای رضایت ارباب زر و سیم قلم میزنند. اسلامی که دانشگاهش محیطی به ظاهر اسلامی و کلاس تدریس کفر و شرک و التقاط است.

اسلامی که مفتی هایش در پهنای محاسن بلند خویش گم شده و دلهایشان سیاه تر از علمای یهود عصر مریم(س) است.

اسلامی که اساتید دانشگاهش مواجب میگیرند تا اسلام را با مکاتب  ایسم و ایست وفق دهند و زیر و بمش را بزنند تا از حقوق بشر اخطاریه نگیرد!

 

 اسلام ذلت و نکبت:

اسلام امریکایی یعنی نمازت را بخوان و روزه ات را بگیر! بقیه مقدراتت را به ما بسپار

سیاست کثیف است تو مسجدت را برو و به این کار ها کاری نداشته باش

اسلام فقر و بیچارگی،اسلام استثمار در دستان کثیف مشرکین، اسلام خفه خون گرفتن در برابر ظلم و ظالم

 اسلام در جا زدن در نکبت .اسلام بی توجهی به آینده، اسلام بی تفاوتی به زندگی ،اسلام تنبلی ، اسلام بی سوادی، اسلام بی حوصلگی و خرافه پرستی

اسلام پول وزور:

در این اسلام ارزش تو به پول توست نه به تقوایت شکایت کسانی پذیرفته است که زور با آنها باشد نه این که حق با آنها باشد. اسلام حرام خواری ،اسلام زور گویی و مظلوم کشی، اسلام شمشیر جبر بر سر اختیار  

اسلام فریب و سازش و اسارت:

اسلام امریکایی اسلامی است که تو در نمازت هستی و سجاده ات را به یغما میبرند. در مساجد کاخ گونه نماز میخوانی و ماذنه های مسجد را دزدیده اند. لا اله الا الله میگویی در حالی که با مشرکین در شرکشان شریکی . اسیر دستشان شده ای و به آزادی خود میبالی ،فریبت می دهند و داده اند و تو نمازت را میخوانی در حالیکه ایمانت را برده اند. 

اسلام حاکمیت سرمایه و سرمایه داران بر مظاومین و پابرهنه ها:

حق تودر این اسلام برای سرمایه داران حلال است . او پول دارد و با پولش بر تو ولایت مطلقه دارد بر جان تو و ناموس تو مسلط است .چون پا برهنه هستی و حقی نداری حق با سرمایه دار است. تو همیشه مظلوم بمان و دم بر نیاور به جایش دینت را که داری و مسلمان هستی. دیگر چه میخواهی؟ 

امام امت در این جمله آنچنان به زیبایی اسلام آمریکایی را تصویر کرده است که همین یک جمله برای عبرت تاریخ و آیندگان کافی است. در حالیکه ایشان بارها و به مناسبت های مختلف به بیان شاخصه های اسلام امریکایی و اسلام ناب محمدی پرداخته اند. 

در شرایط امروز جامعه ما نیز می توان شاخصه های زیادی از اسلام امریکایی یافت :

اسلام نه غزه نه لبنان، اسلام بی تفاوتی نسبت به مظلوم، اسلام راحت طلبی، اسلام شناسنامه ای، اسلام بی حجابی ، اسلام بی غیرتی ، اسلام ترک واجبات، اسلام انجام محرمات ، اسلام نفاق و دورویی ، اسلام تبعیت از شیاطین و استکبارو... 

 به امید روز گسترده شدن اسلام ناب محمدی بر پهنای گیتی

نظرات (7)
سید امیر منصور قدسی
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 01:48 ق.ظ
ا-سلام
2-مطالب سایت u313.com در مورد شعیب بن صالح را اگر نخوانده ا ی پیشنهاد میکنم حتما بخونیش
3- اگر وبلاگستان هییت رییسه یا یه آدمی مثل کواکبیان داشت حتما تا الان هزار بار بهت لقب ((وبلاگ الدوله)) داده بودند
4- غرض عرض ادب بود اخوی و تکرار این جمله که:
یک تار موی گندیده احمدی نژاد را با هزاران هزار احمد توکلی و علی مطهری و باهنر و لاریجانی و قالیباف و لاریجانی (دومی) و .......... عوض نخواهیم کرد.
نیرنگ فتنه گران برای تخریب محکم ترین خاکریز دفاع از رهبری تنها با بصیرت است که کارگر نمی افتد.
امتیاز: 0 0
احمدرضا
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 02:20 ق.ظ
همه اینایی که گفتی به اضافه اسلام بی خیالی، اسلام سهل و اسون، اسلام قرائت های مختلف از دین و ووو.....
امتیاز: 0 0
Negin
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 02:32 ق.ظ
فروش انواع ساعت ال ای دی در طرح های مختلف و قیمت ارزان کیفیت عالی
جهت خرید پستی به سایت زیر مراجعه کنید
www.neginmarket.ir
جهت مشاهده انواع مدل ها و خرید نقدی نیز میتوانید از سایت زیر استفاده کنید
http://Neginmarket.mihanblog.com
امتیاز: 0 0
سفید مثل شب
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 09:33 ق.ظ
اسلام یکی است مسلمانان بسیارند

" می خواهم دیده شوم"
امتیاز: 0 0
بهاره مقدم
شنبه 23 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 06:17 ب.ظ
جدیداهرکی میخوادبه مرادش برسه یا قول وعملهاش رو منتسب می کنه به اجازه کتبی وشفاهی ازامام یااز اسلام وقرآن به نفع خودش حکم صادر می کنه،اینجاست که بصیرت باید،برای غربال سره ازناسره
علی علی
امتیاز: 0 0
رحیل
یکشنبه 24 مرداد‌ماه سال 1389 ساعت 05:35 ب.ظ
مطلب جالب و مفیدی بود. ممنون.
نماز و روزتون قبول باشه.
به روزم و منتظر قدوم سبز شما
امتیاز: 0 0
حسن
چهارشنبه 18 مرداد‌ماه سال 1391 ساعت 07:55 ق.ظ
عالی بود
موفق باشی

به ما هم سربزنید
http://Zrbn.mihanblog.com
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد