X
تبلیغات
زولا
شنبه 13 خرداد‌ماه سال 1396

آقای وزیر حتی یک رای؟؟!!


چند روز پیش پس از تایید صحت انتخابات وزیر محترم کشور در پاسخ به سوال خبرنگاری فرمودند : مطمئن باشید حتی یک رای هم جابجا نشده است!! 

البته در برابر دولت مردانی که از دهستان شروع کرده و به وزارت و معاونت اولی رسیده اند حرف  عده ای بی تجربه و کار نابلد مثل ما محلی از اعراب ندارد اما خواستم خاطره ای از یک تجربه انتخاباتی خدمتشان عرض کنم

بنده سالها پیش در انتخابات شورای دانش آموزی دبیرستان نامزد شده و با اکثریت آرا به ضرس قاطع منتخب اول دبیرستان شدم. البته از همین جا به همه عزیزانی که به هر دلیل به بنده رای ندادند اعلام می کنم اشتباه کردند و فریب خوردند اما خب عددی هم نبودند و دبیرستان به شیوه ما اداره شد بحمدالله!! اما بخش جالب داستان که به درد وزیر محترم کشور میخورد اینجاست که کل شرکت کنندگان در انتخابات 430 نفر بودند که بنده توانستم 188 رای را به خود اختصاص دهم البته تعداد نامزدها زیاد بود

اما با اعتراض رقبا آرا چند بار باز شماری شد و آرای بنده در هر بار باز شماری به شرح ذیل بود: 180،183،185 و188 یعنی در یک مجموعه آرای 430 تایی خطایی حدود 7تا8 رای وجود داشت که معمولا پذیرفتنی است خطایی منبعث از خطای شمارش،خطای جمع زدن،خطای تجمیع کلی و.... رقبای فهمیده بنده وقتی دیدند میزان تفاوت بازشماریها بسیار کم است نتیجه را پذیرفتند و من و حامیانم پس از تایید صحت انتخابات توسط شورای نظارت دبیرستان جشن گرفتیم!!

اما این که در یک انتخابات چهل میلیونی جناب وزیر میفرمایند حتی یک رای اشتباه نشده خب احتمالا چند دلیل دارد:

1-قدرت و توانایی مجریان انتخابات را که خطای ممکن را به صفر رسانده و در کتاب گینس جایشان خالی است.

2-وزیر محترم چندان با سازوکار انتخابات و چند و چونش آشنا نیست 

3- وزیر محترم در برابر سیل انتقادات از حجم تخلفات خواستند مشتی بر دهان یاوه گویان بزنند

4- وزیر محترم خسته بودند یه چیزی گفتند مهم نیست

اما همه حرف های بالا جای خود .آقای روحانی اکثریت آرا را بدست آورده است و ما هم گفتیم سلمنا اما وزرای محترم قبل از حرف زدن کمی فکر کنند والله قسم الان سال 70 نیست 80نیست90 نیست 96 است!!

نظرات (0)
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد