X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان
شنبه 11 خرداد‌ماه سال 1392

آقای جلیلی چرا عمرت را درجبهه ها هدر دادی؟!

آقای جلیلی چرا عمرت را درجبهه ها هدر دادی؟!
محمدحاشر  یزدانی  
           
بحبوحه تبلیغات ریاست جمهوری است و حضور پدیده ای به نام سعید جلیلی از همان ابتدای ثبت نام مورد توجه تمامی رسانه های بیگانه، یگانه ، درونی و بیرونی قرار گرفت.مواضع کاندیداهای حاضر در رقابت در برابر این پدیده به خوبی نشان داد که سعید جلیلی اسمی نیست که بتوان به راحتی ازکنارش گذاشت و رقیبی نیست که بتوان اورا ندیده گرفت چه این که کاریزمای مثال زدنی ،
مظلومیت چهره ،گفتمان انقلابی،ادب ،متانت و تواضع مشخصه هایی است که قدرت جذب آراء توده را دارد هرچند که نظرسنجی های فضای مجازی نیز نشان دهنده رشد خیره کننده این پدیده است.
جلیلی آنقدر بی بدیل بود که بزرگان راست و چپ نتوانند در باره اش سکوت کنند و آقای باهنر برنده شدن و بازنده شدن دکتر سعید را خسارت خواند شاید منظورشان این بود که بهتر است ایشان انصراف دهد! و علی فریمانی(مطهری سابق) درخواست کرد:نباید بگذاریم جلیلی رئیس جمهور شود.
دکتر توکلی نیز در سایتشان مدام از گاونر و مرد کهن صحبت میکنند که رویکردشان پرواضح مشخص است. لذا هجمه بی سابقه ای علیه دکتر سعید آغاز شد تا عدم سابقه اجرایی ایشان را بزرگ و بزرگ تر کرده و مدام در بوق و کرنا کنند که ایشان نه برنامه دارد نه تیم دارد نه سابقه دارد نه تجربه دارد نه امکانات دارد نه سواد دارد نه تخصص دارد اصلا ایشان باید برود!
ما نه به حرف های این عزیزان کاری داریم و نه به دیگرانشان. بلکه گلایه ای با خود دکتر سعید داریم چون میدانیم ایشان حرف ما را می شنوند.

دکتر عزیز و سعید !
چرا جوانی تان را در جبهه ها هدر دادید و از همان موقع به هرطریق ممکن خود را در وزارت کشور به این وآن نشان ندادید تا فرماندار،بخشدار یا شهرداری چیزی بشوید و الان از آن سابقه در تبلیغات استفاده کنید؟
چرا مانند خیلی ها برای وجدانتان سخنسرایی نکردید که مگر مملکت فقط گوشت جلوی توپ میخواهد؟ قرار نیست این جنگ تمام شود؟ مملکت مدیر نمی خواهد؟ بعد با اعتماد به نفس از کنار اتوبوس هایی که جوانهای این مرزو بوم را به کربلا میبرد می گذشتید و با ماشین دولت به بخشداری محل کار خود رفته و مشغول خدمت ایمن می شدید؟! الان طرفدارانتان با سینه ای ستبر میگفتند دکتر جلیلی 20 سال پیش بخشدار بوده بعد فرماندار بعد استاندار بعد شهردار کلانشهر ها پس حتما مدیر قابلی است.

آقای دیده بان!
نمی شد راه و رسم دیده بانی از مرزهای این خاک به خون مطهر گشته را به همرزم خود یاد می دادید و هرچه سریعتر با برگشت به پشت جبهه و وارد کردن نام خود در لیست نمایندگان مجلس سوم سابقه ای برای خود دست و پا می کردید؟ آخر مگر دفاع از ناموس،شرف،وطن و از همه اینها والاتر پرچم بلند اسلام سابقه به حساب می آید؟

آقای فرمانده!
مظلوم بودن دراین دنیای فانی خیلی هم به کارتان نمی آید لا اقل در انتخابات 84 نامزد می شدید تا بعد از رای نیاوردن شهرداری اصفهان یا شیراز را بگیرید و دراین 8 سال بترکانید تا هی دم از آبادی شهرمتبوع زده و رای روی هم بگذارید! شما باید حداقل 10 سال در سودای ریاست جمهوری شب را به صبح برسانید تا در دید برخی دارای برنامه باشید.

آقای بسیجی!
لااقل قیافه ات را کمی امروزی تر میکردی ،پیراهنت را روی شلوار نمی انداختی ، هنگام راه رفتن سر به زیر نباش، این رفتارها سالهاست که دیگر دراین شهر خاکستری فراموش شده است. مگر رای نمیخواهی؟مگرطرفدار نمیخواهی؟ دراین وانفسای بدو بیراه گفتن به دولت و یقه گیری نامزدها از یکدیگر تو هم کمی آش را خوش نمک کن اشکالی ندارد. برای رسیدن به قدرت و خدمت به مردم کمی هم گناه صغیره بلا اشکال است!

آقای دبیر!
آقای شهردار میگوید سوء مدیریت و سوء تدبیر در شورای امنیت را حل میکند. باز هم ساکتی و جوابشان را باید پدر شهید احمدی روشن بدهد؟
چرا سوال نمی کنی که آقای شهردار چه سابقه ای در روابط بین الملل دارد، از سیاست خارجی اسلامی چه میداند لاقل پایان نامه دکترایت را به رخش بکش!
چرا نمی آیی همه افتخارات هسته ای سالهای اخیر را به نام خود بزنی و جایگاه کنونی ایران اسلامی را نتیجه ایستادگی خود بر اصول بدانی و کمی هم از کم کاری های دبیر اسبق گلایه کنی این کارها جواب میدهد ها!
می گویند تنها سابقه درخشانت دست ندادن با اشتون بوده است! لااقل یک بار با اشتون دست بده که همین یک سابقه را هم برایت مرحمت نکنند و به خود زحمت ندهند!

آقای دیپلمات!
آقای دیپلمات کهن می فرمایند وزاری خارجه کشورهای اروپایی برای صحبت با او با هم کشتی می گرفتند! خب تو هم بگو زمانی که مذاکرات قرارداد الجزایر،افتضاح مک فارلین،قطعنامه 598 ، ربوده شدن امام موسی صدر و ربایش دیپلمات های ایرانی در لبنان انجام می شد من هیچ سمت و سابقه ای در وزارت خارجه نداشتم! و داشتم قمقمه ام را برای عملیات آب میکردم!

آقای صادق!
وقتی شایعه میکنند که حافظ قرآن هستی و پای مصنوعی ات را روی میز مذاکره گذاشتی و جلسه را ترک کرده ای چرا فورا این شایعات را تکذیب میکنی؟ لااقل چیزی نگو سکوت مصلحتی کن! چرا نمی خواهی در نظرسنجی ها بالا و بالاتر بروی؟

آقای گفتمان انقلاب!
آقای گفتمان اقتصاد شما را متهم میکند که گفتمان ایستادگی تان گفتمان ایستایی است چرا به این فرمانده سابقتان نمی گوئید که: آقای دکترسردار،اگر گفتمان ما ایستایی بود شما نمی توانستید امروز فتح خرمشهر و فاو را دست مایه افتخارات مدیریتی خود کنید. اگر گفتمان ما ایستایی بود اکنون خرمشهر ما "محمره" بود!

آقای نامزد ریاست جمهوری!
میگوئید من موظف به احیای گفتمان انقلاب هستم فارغ از این که نتیجه رقابت چه باشد! عزیز من چرا مثل بقیه نمی گویی باید هرطور شده رئیس جمهور شوم؟ اگر رئیس جمهور شوم ظرف دو هفته همه چیز را حل میکنم؟ چرا وعده نمی دهدی؟ چرا شعار نمی دهی؟ چرا مچ این و آن را نمی گیری؟ دوربین ها به سراغت می آیند و عطش گرفتن یک شات انتخاباتی از تو را دارند و به جای لبخند های تصنعی و انرژی نشان دادن های الکی سرت را پائین می اندازی و می روی؟ اه، سرم را باید از دست تو به دیوار بکوبم!

آقای جانباز!
اگر دوپای شما سالم بود حتما در مسابقه دو صدمترحتی با نا داوری علی فریمانی پیروز میدان می شدید .کاش کمی مراقب خود بودید
مثلا به شیوه حاجی گرینف اخراجی ها در جبهه خدمت میکردید تا پایتان سالم بماند. و امروز بتوانید بیشتر خدمت کنید!

آقای رزمنده!
دیگر جوانان این مرز وبوم نمی گذاشتند حرف امام روی زمین بماند، پس چرا شما سالها از عمر خود را در جبهه ها تلف کردید اگر بارتکلیف را روی دوش بقیه انداخته و با استفاه از بورس وزارت علوم مدرک دکترای خود را از دانشگاههای انگلستان گرفته بودید اکنون انبوهی از سابقه و مدیریت و صندلی های شیک پشتوانه شما بود و دهانها بسته می شد.

آقای دلاور!
می دانیم که یک روز همجواری با فرشتگان زمینی کربلای ایران را با هیچ چیزتعویض نخواهی کرد و روز و شب در اندوه جاماندن از آن قافله بهشتی می سوزی و می گریی! میدانیم که دلت برای آن روزها خیلی تنگ شده است. می دانیم که دیده بانی حقوق ملت در شورای عالی امنیت ملی را آنچنان استوار به ثمر رساندی که شیطان از رویش امثال تو در این انقلاب است که می هراسد.
خوشا بحالت و خوشا به سعادتت آنچه گفتیم کنایه ای بود برای آنانی که یادشان رفته دیروز را و نمی بینند فردا را.

نظرات (13)
یه رهگذر
یکشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:07 ق.ظ
حضور پدیده، سونامی، تفکر انقلابی ...
چقدر شبیه سال 84 و 88 شده، پدیده بگم بگم که تا دیروز عالی بود و امروز چون گفتنی های بعضی ها رو میگه باید خفه بشه، پدیده ساده زیستن، پدیده مردمی بودن، چه تضمینی می دین که 4 یا 8 سال دیگه به جلیلی نگی (نگویند) انحرافی(یا چیزی شبیه این)؟
پاسخ:
سلام
نه تضمینی در کار هست و نه قسم حضرت عباس
میزان حال فعلی افراد است
امتیاز: 0 0
یکشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 12:10 ب.ظ
سلام
خدا وکیلی نمی خواستم از مطالبتون زیاد استفاده کنم
ولی این مطلبتون هم عالیه
باذکر منبع استفاده کردم
اگه راضی نبودید
خبرم کنید برش میدارم
مرسی عالی چه عرض کنم فوق العاده بووود
امتیاز: 0 0
یکشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 09:19 ب.ظ
با سلام و احترام، مطلب جنابعالی در شبکه وبلاگی مجاهدان مجازی نشر گردید.
با تشکر
Basnet.ir
امتیاز: 0 0
مسعود
یکشنبه 12 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:12 ب.ظ
متاسفم

8 سال پیش احمدی نژاد اومد و همینجوری قاپ همه رو دزدید
اتفاقا منم مثل جلیلی ام! هیچ وقت نمیتونم مچ کسی رو بگیرم دروغ گفتن بلد نیستم اصلا حرف زدن بلد نیستم! پس حیف شد تو ریاست جمهوری ثبت نام نکردم!
برادر عزیز چرا شما اینجوری فکر میکنید چرا فکر میکنید که هرکی آدم ساده و بی شیله پیله ای میتونه رئیس جمهور بشه
شما دم از مذهبی بودن و با تقوا بودن میزنی من مطالب شما رو گاهی میخوندم و از بعضیهاش خوشم میومد ... ولی شما چون احساس میکنی که الان قالیباف رقیب جلیلیه داری اونو میکوبی آخه خداییش همین قالیباف از چند سالی تو جبهه بوده ؟ من طرفدار قالیباف نیستم ولی انصاف چیز خوبیه
خلاصه اینکه شما به اصطلاح بچه بسیجی ها که از این 8 سال درس نگرفتین بلکه خیلی هم راضی هستین و میخاین یه ورژن دیگه از احمدی نژاد رو از نوع آرومش رئیس جمهور کنید ولی ملت ایران انشاا... که اینبار گول این عوام فریبی ها رو نمیخورن و کشور خودشون رو اینبار دست یه آدم ( لااقل یکم!) کاربلد میسپارن
پاسخ:
سلام دوست عزیزم
از این که افتخار دادین و یادداشت های من رو خوندین سپاسگزارم
اما این که ما میخواهیم جلیلی را رئیس جمهور کنیم خب من هم مثل هر ایرانی حق دارم در بین این ۸ نفر یکی را انتخاب و برای او تبلیغ کنم این حق من است و از حق خودم دفاع میکنم.
اما این که میفرمائید دکتر قالیباف را کوبیده ایم ما کاری به ایشان نداشتیم تا این که ایشان که بسیار کار بلد هستند در گفتگوی تلویزیونی بدون مقدمه فرمودند من سوء تدبیر در شورای عالی امنیت را ازبین میبرم! ایشون پا روی دم ما گذاشتند وگرنه کاری به این سردار کار بلد و مدیر و مدبر و پر انرژی !نداریم.
مردم عزیز ما هم آزادن که هر طور دوست دارن رای بدن اما اگر به نامزد ما رای دادن که نباید مارو متهم کنید به عوام فریبی
مثلا اگر دکتر قالیباف رای آورد ما باید ستاد ایشون رو به عوام فریبی متهم کنیم؟
نکته مهم:مذهبی هستم اما با تقوی نه دعا کنید با تقوا بمیرم
موفق باشید و باشیم
امتیاز: 0 0
امیر یاربیگی
دوشنبه 13 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 07:36 ب.ظ
سلام . به وب بنده نیز سر بزنید .
امتیاز: 0 0
محمد
پنج‌شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 11:49 ق.ظ
مطلبت از نظر عاطفی جالبه
اما احمدینژ‍ادیسم دیگر خریدار نداره چرا روابط احمدینژاد با بلوک شرق گرم بود نقطه مشترک احمدینژادیسم و چاوزیسم چیه؟
آیا جلیلی همان احمدینژاد است
مردم دارن از گرسنگی میمیرن
امتیاز: 0 0
سید امیر منصور قدسی
پنج‌شنبه 16 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 10:21 ب.ظ
آقای جلیلی!
چرا فحش خورت ملس است؟
چرا هر کس کم می آورد تو میشوی سیبل توهین، راستی آقای جلیلی چرا بلد نیستی وعده سر خرمن بدهی،،،چرا آمده ای که نشان بدهی گفتمان انقلاب وابسته به فرد نبود،،،چرا،،چرا،،چرا
امتیاز: 0 0
محمد
جمعه 17 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 03:20 ب.ظ
بسیار عالی بود و از اینکه در سایت طیبه گفته بودی کسان دیگری با نام خودشان از ظرفیت ایجاد شده توسط شما به نفع خودشان استفاده کردند ...ناراحت شدم

اما کسی با این کارها به جایی نمی رسد !!

موفق باشید
امتیاز: 0 0
یک دانشجو
دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 04:21 ب.ظ
مهندس فریدون قدیری ابیانه
کاندیدای شورای اسلامی شهر تهران
کارشناس ارشد معماری دانشگاه تهران
عضو هیات علمی وزارت علوم از1368 تاکنون

پیرو خط امام (ره) مقلد امام خامنه ای ساده زیست

رسانه باشید...
http://tehranshorashahr92.blogfa.com/
امتیاز: 0 0
سید امیر منصور قدسی
دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 08:43 ب.ظ
نظر ما رو سانسور کردی دمت گرم
پاسخ:
ههههه
شرمنده ام سید نیست کلی تعریف کرده بودی ازم گفتم خودشیفته می شم!
امتیاز: 0 0
طاهره
دوشنبه 20 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 10:57 ب.ظ
نمی دانم چه اصراریه بگن هرکس ادم ساده و بی شیله پیله و خلاصه دارای صفات مثبت منطبق با اخلاق و ایین مذهبی ماست ا نمی تونه رئیس جمهور بشه!!!! لابد غول دو سر سیاست می بلعدش... مقام شامخ ریاست جمهوری مال اونایی که مار خودن و افعی شدن !به راحتی دروغ می گن !! از تبلیغ فقط کوبیدن بلدن.... خلاصه اقایون مهربون و متدین و مستظهر به دین مهربون و ساده زیست اسلام برن نماز شب شون رو بخونن و میدون واسه ادم های لایق و غیر عوام فریب خالی کنن... اخه اونا که رای ندارن!!!!
بابا خدای سیاست هم همان خدای جبهه هاست... حضرت علی فقط واسه برزگداشت روز پدرمون نیست نا سلامتی استاد سیاست و حکومت داریه... بعد به ما می گن به پا گول نخوری!!!!! صلاحیت امروز دکتر جلیلی برای ما محرز ه انشاله تا فردا هم همین طور می مانند

با تشکر فراوان
حتما در جای دیگر استفاده خواهم کرد....
امتیاز: 0 0
گدای فاطمه(س)
پنج‌شنبه 30 خرداد‌ماه سال 1392 ساعت 02:40 ق.ظ
پیامبر اکرم صلی الله علیه و آله :
أفضَلُ الإیمانِ أن تَعلَمَ أنَّ اللَّهَ مَعَکَ حَیثُ ما کُنتَ.

برترین [مرتبه] ایمان آن است که بدانى هرکجا باشى خدا با تو است.
نهج الفصاحه ص229
امتیاز: 0 0
عبادی
شنبه 16 آذر‌ماه سال 1392 ساعت 08:26 ب.ظ
باسلام-شمابافتخارلینک شدید.
امتیاز: 0 0
برای نمایش آواتار خود در این وبلاگ در سایت Gravatar.com ثبت نام کنید. (راهنما)
نام :
پست الکترونیک :
وب/وبلاگ :
ایمیل شما بعد از ثبت نمایش داده نخواهد شد